Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Çin CNC Delme, Delme, Kesme, Frezeleme, Açı, Kiriş, Plaka ve Flanş Şekillendirme Makineleri için En Kaliteli Üretim!

Yenilerini yap, iyilerini yap!

Ana sayfa

Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Sertifikalar
Çin Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
İşbirliği çok keyifli. Jinan Auten mükemmel bir profesyonel ekibe sahiptir, ekipman iyi ve istikrarlı çalışır, zamanında ve hevesli satış sonrası servis bizi etkiledi. Gelecekte daha derinlemesine bir işbirliği yapabileceğimizi umuyoruz!

—— PT. Bukaka

CNC işleme makinesi bakım için kolaydır, yüksek performans, ayrıca, fiyat uygun.

—— Bob

Güzel işbirliği, sabrını ve çalışkanlığı takdir ediyoruz.

—— Mary

Ben sohbet şimdi

Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Jinan Auten Machinery Co., Ltd.
Yeni fabrika plant2 Bitki
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Auten
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 10000000-50000000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 50% - 60%

Jinan Auten Machinery Co., Ltd. bir profesyoneldir. cnc açılı delme makinesi hattı, cnc açılı delme makinesi hattı, cnc plaka delme makinesi, cnc plaka delme makinesi, cnc H kiriş delme makinesi, cnc kiriş şerit testere gibi cnc makinelerini geliştirmeye, incelemeye, tasarlamaya, üretmeye ve satmaya adanmış şirket makine, cnc levha rulo şekillendirme makinesi, cnc boru kesme makinası, cnc levha plazma kesme makinası, cnc taşlama makinası, elektrik güç parçaları vb.Jinan Auten Machinery Co., Ltd., Evershining'in Jinan CNC Makine Grubuna bağlıdır.Yaklaşık 200 personel var, şirket 2003 yılında kurulmuş, şirketin yıllık cirosu yaklaşık 15 milyon USD'dir.Müşteriler dünya çapında birçok ülkede dağıtılmaktadır.

Bizharika bir mühendis ekibine sahip ve soğuk haddeleme endüstrisi, çelik kule endüstrisi ve çelik yapı endüstrisi için çok daha ileri teknolojiye sahip.Ana iş metal şekillendirme makinesi, cnc açı işleme makinesi, cnc H kiriş işleme makinesi, cnc levha işleme makinesi, cnc boru işleme makinesi, cnc kesme makinesi, cnc taşlama makinesi, elektrik güç parçaları vb.

En kaliteli makinaları uygun fiyat ve satış sonrası en iyi hizmet ile sunmak firmanın ana özelliğidir.Bizimşirket, "yenileri yap, iyileri yap" ürün ilkesinde ve "güvenilirlik, işbirliği, çalışma ve yenilik" kurumsal amacında ısrar ediyor.Şirket, müşteri memnuniyetini artırmak, müşterilerinin en iyi işbirlikçi meslektaşı olmak için yüksek kaliteli, güvenilir hizmet ve sürekli yenilik ile özelleştirilmiş talepleri karşılamak için "müşteriyi iş merkezi olarak odaklamak" hizmet ilkesini benimser.Şirketin gelişmelerinin her adımı, müşterinin güveninden ve desteğinden gelir, şirket, dünyanın her yerindeki müşterilerle birlikte yeni ve daha parlak bir gelecek yaratmak için her zaman profesyonelleri kullanır.

 
İletişim bilgileri
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Gaven

Tel: +86-13306412803

Faks: +86-531-5553-1208

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)