Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Çin CNC Delme, Delme, Kesme, Frezeleme, Açı, Kiriş, Plaka ve Flanş Şekillendirme Makineleri için En Kaliteli Üretim!

Yenilerini yap, iyilerini yap!

Ana sayfa

Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifikalar
Çin Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
İşbirliği çok keyifli. Jinan Auten mükemmel bir profesyonel ekibe sahiptir, ekipman iyi ve istikrarlı çalışır, zamanında ve hevesli satış sonrası servis bizi etkiledi. Gelecekte daha derinlemesine bir işbirliği yapabileceğimizi umuyoruz!

—— PT. Bukaka

CNC işleme makinesi bakım için kolaydır, yüksek performans, ayrıca, fiyat uygun.

—— Bob

Güzel işbirliği, sabrını ve çalışkanlığı takdir ediyoruz.

—— Mary

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

  • Üretim hattı
    Jinan Auten Machinery Co, Ltd profesyonel bir cnc açı delme makinesi hattı, cnc açı delme makinesi hattı, cnc plaka delme makinesi, cnc plaka delme makinesi, cnc H kiriş delme makinesi, cnc kiriş bant testere gibi cnc makineleri, geliştirme, eğitim, tasarım, imalat ve satış adanmış şirket makine, cnc plaka rulo şekillendirme makinesi, cnc boru kesme makinası, cnc plaka plazma kesme makinası, cnc taşlama makinesi, elektrik güç parçaları vb. Jinan Auten Machinery Co, Ltd Evershining Jinan CNC Makine Grubu ile bağlıdır. Yaklaşık 200 personel vardır, şirket 2003 yılında kurulmuştur, şirketin yıllık dönüş yaklaşık 15 milyon USD'dir. Müşteriler dünya çapında birçok ülkede dağıtılmaktadır.

  • OEM / ODM
    Jinan Auten Machinery Co, Ltd Jinan Evershining CNC Machine Co, Ltd ve Jinan Rulo Şekillendirme Makine Mühendisliği A.Ş. ile bağlı profesyonel bir ihracat ve ticaret şirketi vardır, şirket 2008 yılında kurulmuş, şirketin yıllık dönüş yaklaşık 10 milyon USD. Müşteriler dünya çapında birçok ülkede dağıtılmaktadır.

  • Ar-Ge
    Ar-Ge departmanımız, yeni ürünler geliştirmek ve yeni teknolojiler geliştirmek için sürekli. Biz "yenilerini yapmak, iyi olanları yapmak" ve "güvenilirlik, işbirliği, çalışma ve yenilik" kurumsal amacı ürün prensibi ısrar ediyor.

İletişim bilgileri
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Gaven

Tel: +86-13306412803

Faks: +86-531-5553-1208

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)