Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Çin CNC Delme, Delme, Kesme, Frezeleme, Açı, Kiriş, Plaka ve Flanş Şekillendirme Makineleri için En Kaliteli Üretim!

Yenilerini yap, iyilerini yap!

Ana sayfa ÜrünlerYüksek Hızlı CNC Delme Makinesi

Çift Milli Model HFD500 / 2 ile Yüksek Hızlı ve Yüksek Üretim CNC Flanş Delme Makinesi

Sertifika
Çin Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
İşbirliği çok keyifli. Jinan Auten mükemmel bir profesyonel ekibe sahiptir, ekipman iyi ve istikrarlı çalışır, zamanında ve hevesli satış sonrası servis bizi etkiledi. Gelecekte daha derinlemesine bir işbirliği yapabileceğimizi umuyoruz!

—— PT. Bukaka

CNC işleme makinesi bakım için kolaydır, yüksek performans, ayrıca, fiyat uygun.

—— Bob

Güzel işbirliği, sabrını ve çalışkanlığı takdir ediyoruz.

—— Mary

Ben sohbet şimdi

Çift Milli Model HFD500 / 2 ile Yüksek Hızlı ve Yüksek Üretim CNC Flanş Delme Makinesi

High Speed and High Production CNC Flange Drilling Machine with Double Spindle Model HFD500/2
High Speed and High Production CNC Flange Drilling Machine with Double Spindle Model HFD500/2 High Speed and High Production CNC Flange Drilling Machine with Double Spindle Model HFD500/2 High Speed and High Production CNC Flange Drilling Machine with Double Spindle Model HFD500/2

Büyük resim :  Çift Milli Model HFD500 / 2 ile Yüksek Hızlı ve Yüksek Üretim CNC Flanş Delme Makinesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Auten
Sertifika: ISO
Model numarası: HFD500 / 2
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: konteyner
Teslim süresi: 80 GÜN
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 100 Takım / Yıl
Detaylı ürün tanımı
Maks. Alan sayısı iş parçası çapı: 500mm Max. Maks. Alan sayısı drilling thickness sondaj kalınlığı: 100MM
Mil miktarı: 2 Mil konikliği: BT40
Maks. Delme çapı: Φ30 mm Dönme hızı: 100 ~ 3000 dev / dak
Vurgulamak:

100mm CNC Flanş Delme Makinesi

,

Siemens Flanş Delme Makinesi

Çift Milli Model HFD500 / 2 ile Yüksek Hızlı ve Yüksek Üretim CNC Flanş Delme Makinesi

 

Uygulama endüstrisi:

Makine esas olarak dairesel diskler ve flanşlar üzerinde yüksek hızlı delme için kullanılır.Karbür matkaplar, dahili soğutma, yüksek hızlı delme veya harici soğutma delme için yüksek hızlı çelik burgulu matkaplar için kullanılabilir.İşleme süreci, otomasyon, yüksek hassasiyet, çok çeşitlilik ve seri üretimi gerçekleştirebilen Siemens sistemi tarafından kontrol edilir.

Çift Milli Model HFD500 / 2 ile Yüksek Hızlı ve Yüksek Üretim CNC Flanş Delme Makinesi 0

Ürün özelliği:

 • Ana çerçeve, kutu şeklinde veya benzeri kutu şeklinde bir yapıya sahiptir ve yüksek mukavemetli kaynaklardan yapılmıştır.Yeterli ısıl yaşlandırma işleminden sonra (550 ° C'lik yüksek sıcaklık ve 4 saatten az olmayan ısı koruması), artık iç gerilim etkili bir şekilde ortadan kaldırılabilir, böylece dinamik ve statik sertlik mükemmeldir.Kararlılık yüksektir ve deformasyon miktarı çok azdır.
 • Delme mili, 7.5kW'lık güçlü bir aşırı yük mili frekans dönüştürme motoru tarafından tahrik edilir.Düşük hızda büyük bir torka sahiptir ve ağır kesme yüklerine dayanabilir.Delme güçlü ve güçlüdür ve delme stabilitesi iyidir.
 • Takım tezgahı, karşılık gelen Siemens servo motorları ve servo sürücülerle donatılmış, iyi uyumluluk, güçlü işlevler ve kullanımı son derece kolay (isteğe bağlı) olan iki (set) Siemens sistemini benimser.
 • Doğrusal bilyeli kılavuzlar ve hassas bilyalı vidalar gibi anahtar transmisyon bileşenlerinin montaj doğruluğu son derece yüksektir.Örneğin, doğrusal kılavuz, kurulum için bir referans yüzeye sahiptir.Sıktıktan sonra, kontrol etmek için 0,04 mm'lik bir kalınlık mastarı kullanın ve takılamaz;doğrusal kılavuzlar arasındaki paralellik toleransı 0,05 / 1000 mm'dir;bilyalı vida ile doğrusal kılavuz arasındaki paralellik toleransı 0,03 / 1000 mm'dir.
 • Hidrolik üç çeneli kendinden merkezlemeli ayna, manuel merkezleme olmadan yuvarlak flanşı otomatik olarak sıkıştırabilir.Tekrarlanan merkezleme doğruluğu yüksektir ve işleme verimliliği büyük ölçüde geliştirilmiştir.

 

Main yapısı:

Esas olarak ana makine, hidrolik üç çeneli kendinden merkezlemeli ayna, dikey sürgü, delme güç kafası, hidrolik sistem, soğutma sistemi, talaş konveyörü, yağlama sistemi ve elektrik sisteminden oluşur.

 • Ana makinenin ön tarafında yüksek yük taşıma kapasitesine sahip iki lineer bilyalı kılavuz düzenlenmiştir, bu da delme güç kafasının yatay hareketini daha doğru hale getirir, işleme sürecinin kararlılığı daha iyidir ve konumlandırma doğruluğu ve tekrar konumlandırma doğruluğu Yüksek.

2. Hidrolik üç çeneli kendinden merkezlemeli torna aynası, bir kama güç aynası, bir çevirme halkası, bir çevirme silindiri, bir bağlantı manşonu, bir bağlantı çubuğu ve bir ayna destek yuvasından oluşur.Üç set çene çevresel yönde eşit olarak dağıtılır ve yağ silindiri tarafından sıkıştırılır veya gevşetilir.Kademeli oluklar, farklı çaplardaki flanşlara uyum sağlayabilen çenelere eşit olarak dağıtılmıştır.Flanş iş parçası çeneler tarafından sıkıştırıldıktan sonra, merkez konumu belirlenir.Flanş bağlama ve konumlandırma sırasında çok fazla manuel yardım süresinden tasarruf sağlayabilir.

 • Dikey kayar plaka, delme güç kafasının dikey kayar plaka üzerinde yukarı ve aşağı hareket etmesini sağlamak için yüksek yük taşıma kapasitesine sahip iki doğrusal bilyeli kılavuz raya sahiptir.Sürücü, milin yukarı ve aşağı daha doğru hareket etmesini sağlamak için iki AC servo motor + yüksek hassasiyetli bilyalı vida çifti kullanır ve işleme kararlılığı daha iyidir.İki delme gücü kafası, birbiriyle etkileşim olmaksızın bağımsız olarak kontrol edilir.
 • Delme gücü kafası, Jingyao hassas mili (iç soğutma), iş mili konik deliği BT40, sıkıştırma karbür iç soğutma matkap ucu, yüksek işleme kalitesi, yüksek delik pürüzsüzlüğü kullanır.
 • Hidrolik istasyon, ana çerçevenin içine monte edilir ve hidrolik istasyon tarafından sağlanan güç, esas olarak döner tablayı döndürmek ve döner tablayı sıkıştırma silindiri ile sıkıştırmak için kullanılır.Solenoid valf Atos markasını benimser, hidrolik yağ pompası Tayvan Justmark değişken kanatlı pompayı benimser ve hidrolik yağın soğutulması hava soğutmalı tip kullanır.
 • Soğutma sistemi, yüksek basınçlı bir dahili soğutma pompası ile donatılmıştır ve soğutma sıvısı, soğutma sisteminde toplanabilen bir filtreden geçirilir.Soğutma sıvısı, takımı soğutmak için iş milinin üstündeki döner mafsaldan iş miline girer.
 • Talaş konveyörü düz zincir tipini benimser ve ana çerçevenin içine yerleştirilir.Talaş konveyöründe demir talaşları ve kesme sıvısı toplanır ve demir talaşları, talaş kaldırma için çok uygun olan talaş konveyörüne taşınır.Soğutucu, talaş konveyörü aracılığıyla soğutma suyu tankına geri akar.
 • Yağlama sistemi, en yeterli ve güvenilir yağlamayı sağlamak için yağlama yağını her bir bileşenin doğrusal kılavuz sürgüsünün, vidalı mil somununun ve diğer yağlama noktalarının yağlama noktalarına düzenli olarak pompalayan, sıkıcı manuel işlemleri ortadan kaldıran ve iyileştiren Japon HERG yağlama sistemi ile donatılmıştır. çeşitli parçaların hizmet ömrü.
 • Bu takım tezgahı, uygun Siemens servo motorları ve servo sürücülerle donatılmış, iyi uyumluluk, güçlü işlevler ve kullanımı son derece kolay olan Siemens CNC sistemi tarafından kontrol edilir.Hızlı çalışır, yüksek verimlidir, saklama, geri çağırma, görüntüleme, teşhis, iletişim ve bakım için uygundur ve otomatik olarak alarm verir.

Teknik Özellikler:

 

Tezgah Maks. Alan sayısıiş parçası çapı Φ500 mm
Maks. Alan sayısısondaj kalınlığı 100 mm
Mil Mil miktarı 2
Mil konikliği BT40
Maks. Delme çapı Φ30 mm
Rotasyon aralığı 100 ~ 3000 dev / dak
Motor gücü 2 x 7,5 kW
Mil vuruşu 320 mm
Hassas Konumlandırma doğruluğu ± 0.1 mm
Yeniden konumlandırma doğruluğu ± 0,05 mm
Besleme motoru Y ekseninin servo motoru 2 x1,2 kW
W yönü döner tablanın servo motoru 2x2 kW
Z ekseninin servo motoru 2x2 kW
Soğutma motoru 4 kW
Çalışma hızı W yönünün dönme hızı 0 ~ 10 dev / dak
Z yönü besleme hızı 0 ~ 4000 mm / dak
Y yönü hareket hızı 0 ~ 4000 mm / dak
Ağırlık Yaklaşık 4500 kg
Genel boyutlar (L × G × Y) 3100 × 2600 × 2500 mm
 

Çift Milli Model HFD500 / 2 ile Yüksek Hızlı ve Yüksek Üretim CNC Flanş Delme Makinesi 1

Çift Milli Model HFD500 / 2 ile Yüksek Hızlı ve Yüksek Üretim CNC Flanş Delme Makinesi 2

İletişim bilgileri
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Gaven

Tel: +86-13306412803

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)